Haberler
Anasayfa / Genel

Genel

BİZİM ÇOCUKLAR, OKE VE FITRATIM ÇOCUK KULÜBÜNDEN MUHTEŞEM YIL SONU GÖSTERİSİ

Fıtrat Derneği bünyesinde çalışmalarını devam ettiren Fıtratım Çocuk Kulübü, Okulda Karakter Eğitimi ve Bizim Çocuklar Projesi öğrencileri ile muhteşem yıl sonu bitirme programı gerçekleştirdi. Fıtrat-der Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık Karaduman, OKE sorumlusu Ayşegül Hergenç, Bizim Çocuklar Projesi Sorumlusu Esma Sucu ve Fıtratım Çocuk Kulübü Sorumlu öğretmeni Zeynep Çeliker’in selamlama konuşmaları ile başlayan programda Muhteşem gösterilerle öğrenciler ailelerini hem ağlattı hem ... Devamını Oku »

Yazar Halit BEKİROĞLU ile Gençliğin Gelecek Tasavvurunu Konuştuk

Yazar Halit Bekiroğlu ile GENÇLİĞİN GELECEK TASAVVURU’nu konuştuk. Eğitimin ebeveynlerde başladığını, çocukların aile ile ve ailenin de çocuklar ile imtihan olduğunu belirterek daha anlayışlı bir hayat düzeni kurulmasına dikkat çekti. Bekiroğlu Saadettin Ökten’in hayat Tasavvuru üzerinden gençler ve aileleri için örneklemeler yaptı. Devamını Oku »

FITRATIM ÇOCUK KULÜBÜ KURAN OKUYOR

FITRATIM ÇOCUK KULÜBÜ KURAN OKUYOR:) Dernek bünyesinde 4 yıldır faaliyetlerine devam eden Fıtratım Çocuk Kulübünde Kuran-ı Kerime geçen öğrenciler için program düzenlendi. Ailelerin yoğun katılım gösterdiği programda duygusal anlar yaşandı. Devamını Oku »

FITRAT DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

FITRAT DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI. Üyelerin ve gönüllülerin katılımı ile 6 Nisan Cumartesi günü Dernek Merkezinde gerçekleşen Genel Kurulda yeni yönetim kurulu üyeleri seçimle belirlendi.   Açılıştan sonra yapılan yoklamada salt çoğunluğun olduğu tespit edildi.   Divan başkanlığına, Bilal YAMAN, kâtip üyeliklere Mahmut BOLUK ve Mehmet ÇELİKER oy birliği ile seçildi. Divan başkanlığına tutanakları imzalama yetkisi verildi. Yönetim ve ... Devamını Oku »

FITRAT-DER KADIN KOMİSYONU BURSA GEZİSİ DÜZENLEDİ

Fıtrat Derneği Kadın Komisyonu Bursa Gezisi Düzenledi. Günübirlik yapılan geziye Bizim Çocuklar Projesi öğrenci velileri, ders grupları ve Fıtratım Çocuk Kulübü öğrenci velileri katıldı. Bursa’da Cumalıkızık köyü, Soğanlı Botanik Parkı, Hayvanat Bahçesi, Tophane, Ulu Camii’nin gezilmesinin ardından Ördekli Kültür Merkezi’nde Osmanlı Çayı ile gezi program erdi. Devamını Oku »