Haberler
Anasayfa / Genel

Genel

BİR ORUÇ BİR İNFAK

BİR ORUÇ BİR İNFAK Fıtrat Derneği erkek Ortaöğretim öğrencileri her ay BİR ORUÇ BİR İNFAK programında bir araya geliyor. Oruç tuttukları günün harçlıklarını mazlum coğrafyalara gönderilmek üzere kumbaraya atarak infak ediyorlar. Devamını Oku »

ÖNCÜ ŞAHSİYETLER DERSLERİ BAŞLADI

Fıtrat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık Karaduman ile iki haftada bir yapılması planlanan “Öncü Şahsiyetler” derslerinin ilki gerçekleştirildi. Programda Hilafet sonrası dönemin ilk İslâmî hareketi Müslüman Kardeşler’in kurucusu Hasan el- Benna’nın hayatı konuşuldu. Devamını Oku »

FITRATIM ÇOCUK KULÜBÜ YERLİ MALI PROGRAMI

Fıtratım Çocuk Kulübü’nde Yerli Malı programı yapıldı. Ailelerin de katılım sağladığı programda öğrencilere tüm yörelerin ürünleri tanıtılırken ambalajlı ürünlerden uzak durulması, meyve sebze tüketmenin önemi anlatıldı. Farklı yörelere ait halk oyunları oynandı ve yarışmalar yapıldı. Devamını Oku »

BİZİM ÇOCUKLAR

  BİZİM ÇOCUKLAR Fıtrat Derneği Projesi olan Okulda Karakter Eğitiminde başarı ve devamlılık göstererek seçilen 3. 4. ve 5. sınıf kız ve erkek öğrencilerle yapılan “BİZİM ÇOCUKLAR” Projesi devam ediyor. Eğitimler liseli kız öğrenci istişaresi sorumluluğunda, Cumartesi günleri dernek binasında yapılıyor. Devamını Oku »