Haberler
Anasayfa / Komisyonlar

Komisyonlar

BİR KAVRAM BİR PEYGAMBER ORTAOKUL KAMPI YAPILDI

Fıtrat Derneği Ortaöğretim Komisyonu tarafından BİR KAVRAM BİR PEYGAMBER Ortaokul Kampı yapıldı. Dernek Merkezinde yatılı yapılan kampta Turgay Aldemir‘in O’na Yolculuk kitabı okundu ve kitaptan yapılan yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi. Kamp Aqualand Havuz etkinliği ile sona erdi. Devamını Oku »

”BİZİM ÇOCUKLAR” PROJESİ BAŞLADI

Fıtrat Derneği’nden yepyeni bir proje: “BİZİM ÇOCUKLAR” Okulda Karakter Eğitiminde başarı göstererek seçilen 3. 4. ve 5. sınıf kız ve erkek öğrencilerinden oluşan 7 kişilik gruplar ile Cumartesi günleri dernek binasında Kuranı Kerim, İlmihal, Ahlak, Etkinlik dersleri yapılıyor. Programa dahil olan 35 öğrenci ile Yaz tatilinde 4 haftalık hızlandırılmış uyum eğitimi programı uygulandı. Yeni eğitim öğretim yılına kaynaşma kahvaltısı ile ... Devamını Oku »

FITRAT YAZ OKULUNDA BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

Fıtrat Yaz Okulu’nda 2. aşamalı ödüllü bilgi yarışması yapıldı. Yazılı deneme sınavı ile sınıf derecesine giren öğrencilere ödül verildi. Sınıf derecesine giren öğrencilerle gruplar oluşturulduktan sonra dernek merkezinde sözlü bilgi yarışması yapıldı. Yarışmanın ödül töreni Yaz okulu bitirme programı ile gerçekleşecek. Devamını Oku »