Haberler
Anasayfa / Projeler

Projeler

OKULDA KARAKTER EĞİTİMİ VELİ TOPLANTISI YAPILDI.

_DSC0112

Okulda Karakter Eğitimi dönem sonu veli toplantısı yaklaşık olarak 110 velinin katılımı ile Fıtrat Derneği’nde yapıldı. Toplantı OKE’de eğitim veren öğretmenlerimizin kendini tanıtması ve öğrencileri hakkında yaptıkları kısa görüşme ile başlayarak, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık Karaduman‘ın Vizyon, Misyon ve İslami çalışmaların önemine dair yaptığı konuşma ile devam etti. Veli Toplantısı OKE Genel Sorumlularımızdan Gurbet Hanım’ın yaptığı Fıtrat Derneği genel ... Devamını Oku »

OKULDA KARAKTER EĞİTİMİ (OKE) VE FITRATIM ÇOCUK KULÜBÜ’NÜN ORTAK BİTİRME PROGRAMI YAPILDI!

DSC_0287

Okulda Karakter Eğitimi (OKE) ve Fıtratım Çocuk Kulübü ortaklaşa bitirme programı düzenledi. Recep Tayyip Erdoğan Kız İmam Hatip Lisesi’nin konferans salonunda yapılan programa OKE ve Fıtratım Çocuk Kulübü öğrencileri, velileri ve sorumluları katıldı.Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program OKE sorumlusu Merve Çetinbakış’ın günün anlam ve önemine değinen konuşması ile devam etti. Fıtrat-der başkanı Sıddık Karaduman, Orhangazi ilkokulu müdürü Mustafa Kızılay ... Devamını Oku »

JÜRİ (2. FITRAT KISA FİLM YARIŞMASI)

Ali Nuri Türkoğlu İstanbul doğumlu. 1992 yılından itibaren önce Salih Kalyon Tiyatrosu, Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda çalıştı. Televizyon kariyeri Süper Baba, Hemşerim, Çifte Bela, Koçum Benim, Aşkolsun, Haziran Gecesi, Vazgeç Gönlüm gibi dizilerle devam ederken kısa süreli aralar verse de tiyatroyu da ihmal etmedi. Aynı dönemlerde Fenerbahçe FM, Yapı Radyo ve Veys FM’de gece programları yaptı. Çeşitli reklam filmlerinde oynadı. 2011’de ... Devamını Oku »

‘”Darbeyle Yapamadıklarını Terör Eylemleriyle Yapmaya Çalışıyorlar!”

15871997_396910157318161_2711620966973872223_n

Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, 15 Temmuz darbe girişiminin ve terör eylemlerinin damga vurduğu 2016 yılına ait değerlendirmelerde bulundu.3.01.2017 13:47 Anadolu Platformu Başkanı Turgay Aldemir, 2016 yılına ait önemli değerlendirmeler yaptı. 2016 yılında Türkiye’nin karşılaştığı en önemli saldırının 15 Temmuz darbe girişimi olduğunun altını çizen Aldemir, “Bu girişimle istediler ki milletin seçtiği insanlar demir parmaklıklar ardına konulsun, Türkiye iç savaşa ... Devamını Oku »

FITRAT GENÇLİK KULÜBÜ KIZ ÖĞRENCİLERİYLE HAFIZLIK EĞİTİMİNE DEVAM EDİYOR!

_dsc0064

Derneğimiz Bünyesinde Recep Tayyip Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Yürütülen FGK Hafızlık Sınıfı Ezber Dersleri İle Devam Ediyor ! Fıtrat Gençlik Kulübü Hafızlık Sınıfımızın öğrencileri, talim derslerini tamamladıktan sonra ezberlerini vermeye başladı, hocalarının kontrolünde eğitimlerine ara vermeden devam eden sınıfımız bu haftaki programlarını dernekte tamamladı. Devamını Oku »

DERNEĞİMİZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ!!

_dsc0042

Bahattin Yıldız İlköğretim Okulu Müdiresi Zeynep Hanım ve Şehit Furkan Doğan İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Perihan Hanım öğrencileri ile birlikte yaptığımız faaliyetlerimiz için derneğimize teşekkür ziyaretinde bulundular. Devamını Oku »